Základní taneční kurz pro mládež v sezóně 2017 - 2018

MLADÍ PŘÁTELÉ, DĚVČATA A CHLAPCI

Chceme vás přivítat v základním tanečním kurzu pořádaném taneční školou DOHNAL DANCING. Máte obavy jaké to všechno bude? Žádný strach, obavy stranou a s chutí do toho. Naší snahou je, aby tento kurz byl pro Vás především zábavou a zpestřením studentského života. Budeme Vás informovat co Vás zde čeká a proto pozorně čtěte. Znalost společenského tance a bezvadné společenské vystupování jsou součástí všeobecného vzdělání, bez kterého se již nikdo neobejde. Společenské konvence platí všude na celém světě a proto si je musíme všichni osvojit.

Věříme, že se Vám taneční sezona bude líbit a vzpomínky budou patřit k těm nejhezčím ve Vašem životě, stejně jako rádi vzpomínají rodiče.

RODIČE NA SLOVÍČKO

Až Vás dcera či syn překvapí přihláškou do tanečních kurzů jistě si pomyslíte jak ten čas letí a podíváte se na svou ratolest úplně jinýma očima. Již před Vámi nestojí dítě, ale dospívající člověk dbalý na svůj zevnějšek a velmi citlivý ke svému okolí. Uvědomte si, že Vám nastává nové období ve výchově, období ve kterém je nutné se zaměřit i na oblast společenského života. A právě taneční kurzy jsou tím nejlepším modelem, který je vytvořen pro mladé a zábavnou formou jim pomáhá překlenout vratký můstek spojující dětství s dospělostí.

Pokud Vaše děti přijdou se zájmem zúčastnit se tanečních, neváhejte a řekněte ANO. V životě Vašich dětí se Vám tato investice mnohokrát vrátí. A ještě něco - přijďte se na ně do tanečních podívat, budete mít zaručeně radost.

CO VÁM NABÍDNEME

 • Základní kurzy budou probíhat pravidelně od září do prosince v rozsahu 50 hodin
 • 8 vyučovacích tanečních lekcí
 • 4 prodloužené (SLAVNOSTNÍ, RETRO, COUNTRY, VÁNOČNÍ)
 • V každém kurzu vylosujeme chlapce a dívku, kteří absolvují kurz s 50% slevou. Podmínkou je však zaslání přihlášky a zaplacení celého školného do 31.května t.r.
 • Budeme pozorní k Vašemu životnímu jubileu
 • Při prodloužených pořádáme společenské soutěže o ceny
 • Máme připravenou cenu pro prvého přihlášeného chlapce a dívku v každém kurzu
 • Poradíme Vám jak se chovat při nejrůznějších příležitostech
 • Při prodloužených losujeme cenu diváka
 • Na Vánoční prodloužené losujeme Permanentní vstupenky pro rodiče a odměníme je věcnou cenou
 • Průkazka pro žáky je též vstupenkou na ZÁVĚREČNÝ VĚNEČEK
 • STÁLE SE OBLÉKÁME

  Dostáváme se k problému oblékání. Kurzy tance a společenské výchovy jsou záležitostí společenskou. Pro chlapce to znamená tmavý oblek(nemusí být černý) jednobarevný, nebo s jemným vzorkem. Košile, kravata, motýlek nebo jiná ozdoba ve výstřihu saka. Tmavé ponožky odpovídající barvě bot na slabé podrážce(černé,hnědé). Na závěrečném Věnečku mají chlapci bílou košili a černý motýlek. Rukavičky nemusí být. Pánové ještě něco! Vlasy musí být čisté a upravené, stejně jako košile a boty. Máme na to přísloví „Šaty dělají člověka“bude platit čím dál víc i když mnohdy nemáme na sobě věci prvotřídní kvality.

  A CO SLEČNY ?

  Pořizování prvních večerních šatů a všech potřebných drobností je naplněno určitou poezií. Na tyto přípravy se nejednou v životě vzpomíná i když se pak časem kupují krásnější a dražší věci. Dívky by se měly oblékat do tanečních co nejjednodušeji. Na běžné taneční hodiny postačí nenáročné oblečení popř. letní šaty s širší sukní, aby nebránila pohybu. Na prodlouženou pak zvolíme společenské šaty. Na závěrečný Věneček nosí dívky většinou bílé dlouhé šaty, které si lze vypůjčit, ale nejsou podmínkou. Co se týče délky, výběr je v dnešní době velký. Boty na polovysokém podpatku jsou nutností.

  LÍČIT NEBO NELÍČIT?

  Líčení je staré jako lidstvo samo. Pro všední den by mělo být nenápadné a málo barevné odpovídající typu pleti a barvě očí. Výraznější a barevnější může být pro večerní společnost. I zde máme přísloví „Méně znamená více“.  Taneční kurzy