Pokračovací taneční kurz pro mládež

Vzpomínáte často na váš loňský,nebo předloňský taneční kurz a chcete si opět dobře zatančit? Seznámili jste se v Tanečních a chcete si prodloužit chvíle na které se nezapomíná?

Tak právě pro Vás jsme tento kurz připravili v rozsahu 25 vyučovacích hodin, který pravidelně začíná v polovině měsíce LEDNA a navazuje na předcházející kurzy. V osmi večerech si rozšíříte svůj základní taneční repertoár o 2 populární variace do každého tance, jejichž základy jste zvládli v základním kurzu. Do tohoto kurzu se budete přihlašovat většinou v párech což však není podmínkou.

Velmi často se do těchto kurzů hlásí žáci z minulých a předminulých ročníků. Vyučují se zde další tance světového tanečního programu, kterými jsou samba a rumba.

Na závěrečném večeru vykazují žáci již ucelené taneční vzdělání.

ZAHÁJENÍ KURZŮ

(ve kterých vás čeká i "večer v rytmu Retro")

PK/1 Sokolovna Příbram, neděle - 7. ledna 2018 - 15.00hodin
PK/2 MěKS Dobříš, sobota - 6. ledna 2018 - 15.00 hodin

Přihlášky odesílejte na naši adresu nebo předejte v základních tanečních kurzech. Školné ve výši 1200,- Kč, můžete poslat složenkou typu C na adresu školy, případně složit na účet č.105443879/0300. Stejně pak lze zaplatit v hotovosti na 1.vyučovací hodině (přihláška však musí předcházet).Taneční kurzy