TANEČNÍ ŠKOLA
DOHNAL DANCING

O Taneční škole Dohnal Dancing

Do jaké společnosti jdete?

Taneční škola má mezinárodní certifikáty kvality
sut eurodance
Svaz učitelů tance České republiky Eurodance

Jsme moderní evropskou taneční školou, která působí v příbramském okrese od roku 1991. K tomuto tvrzení nás opravňuje mezinárodní certifikát kvality WORLD DANCE a DANCE SPORT COUNCIL.

V naší taneční škole vyučuji profesionální učitelé tance s Diplomem, jsou členy SUT i mezinárodní IDSF. Tím máte zaručeno, že při výuce je dodržován světový taneční program, dle tak zvaného olympijského modelu.

Vyučujeme zásadně v pěkném, čistém, kulturním prostředí, kde má každý dostatek prostoru. V naší taneční škole neslibujeme, ale skutečně zaručujeme další návaznost v pokračovacích, ale i ve speciálních kurzech, zabývajících se i technikou soutěžního tance.Naši žáci po absolvování celého tanečního programu, získávají absolventský DIPLOM.

Při vyučování hrajeme nejnovější CD nahrávky světových tanečních orchestrů Klause Hallena, Ross Mitchella, Güntra Norise i nejobsáhlejší edici CASA MUSICA. Budete tedy tančit na široký repertoár současné taneční hudby.

Mezi těmi, kteří věří naší taneční škole byl i vyspělý managment firmy Procter & Gamble, Pret a Poter & Crosmenn, kteří naším žákům věnovali sponzorské dary do soutěží.

VAŠE INVESTICE JE NA CELÝ ŽIVOT A U NÁS SE VÁM VYPLATÍ.

VAŠI UČITELÉ TANCE

Jiří Dohnal Lenka Peške